Royal Canin Mini Adult Karma Mokra

Nowy produkt

Royal Canin Mini Adult karma mokra w sosie to propozycja żywieniowa opracowana z myślą o dorosłych psach małych ras.

Więcej szczegółów

Inne opakowania
Ten produkt występuje w różnych opakowaniach, rozmiarach lub kolorach!

3,98 zł brutto

Opis produktu

Royal Canin Mini Adult karma mokra to najlepsza propozycja dla twojego pupila

Dorosłe psy małych ras są zazwyczaj bardzo ruchliwe. Bardzo lubią wszelkiego rodzaju zabawy i aktywność, chętnie chodzą na długie spacery, są także towarzyskie. Jeżeli nasz pies jest aktywnym czworonogiem – należy zapewnić mu odpowiednią ilość zabawy i wystarczającą ilość energii dostarczanej wraz z pokarmem. Jeżeli zaś czworonóg nie pasuje do powyższego opisu i jest raczej typem kanapowego leniucha – należy dostarczać mu odpowiednich ilości karmy tak, by nie doprowadzić go do przybierania na wadze, a w konsekwencji tego do otyłości. Dorosłe psy małych ras są mniej podatne na zwyrodnienia i uszkodzenia stawów od psów ras dużych, jednak problemy mogą się zdarzyć. Warto więc zadbać o dostarczanie pupilowi jak najlepszej karmy, która w swoim składzie będzie miała odpowiednio wyselekcjonowane składniki odżywcze i zestaw dobrze dobranych witamin, co zapewni psu zdrowie. Psy małych ras żyją dużo dłużej niż psy ras dużych, mogą przeżyć nawet 13-15 lat. Warto więc dbać o odżywianie czworonoga, bo dobra karma jest podstawą zdrowia. Saszetka Royal Canin Mini Adult w sosie przeznaczona jest dla dorosłych psów małych ras do 10 kg.

Royal Canin Mini Adult karma mokra to odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze

Dorosłe psy małych ras są zazwyczaj ruchliwe i skore do zabawy, potrzebują więc dużo energii, która jest dostarczana wraz z pokarmem. Saszetka Royal Canin Mini Adult w sosie zawiera w swoim składzie dużą ilość odpowiednio wyselekcjonowanego białka i tłuszczy, których kompozycja odpowiada za dostarczenie psu energii przy jednoczesnym dbaniu o uczucie sytości, by pupil najadał się, ale nie przejadał ponad miarę. Włókno odpowiada za wysoką strawność pokarmu. Składniki zawarte w karmie wspierają proces zrównoważonego trawienia i wspomagają florę bakteryjną jelit. Kwasy tłuszczowe EPA i DHA dbają o zdrowie skóry i dobrą kondycję sierści. Za wysoką smakowitość posiłku odpowiada kompozycja mięsa i pysznej galaretki, a wszystko to zamknięte jest w poręcznej i łatwo otwieranej saszetce. Karma charakteryzuje się wysoką wilgotnością, co wpływa na dobrą pracę nerek i ułatwia jej trawienie. Może być alternatywą dla karmy suchej, której spożywanie może sprawiać trudności starszym psom. Saszetkę karmy mokrej można również mieszać z karmą suchą. Royal Canin Mini Adult to źródło odpowiednio zbilansowanych składników odżywczych, witamin, białka i mikroelementów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa małej rasy.

Skład Royal Canin Mini Adult karma mokra

Mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, zboża, oleje i tłuszcze, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, minerały, cukier. Dodatki: Dodatki fizjologiczne: witamina D3 (150 j. m./kg), żelazo (6,5 mg/kg), jod (0,2 mg/kg), miedź (1,7 mg/kg), mangan (2 mg/kg), cynk (20 mg/kg). Dodatki technologiczne: klinoptilolit pochodzenia osadowego (2 g/kg).

Więcej informacji

Producent:Royal Canin
Rodzaj:Karma mokra
Wiek psa:Dorosły (1-7 lat)
WłaściwościSuper Premium
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

Royal Canin Mini Adult Karma Mokra

Royal Canin Mini Adult Karma Mokra

Royal Canin Mini Adult karma mokra w sosie to propozycja żywieniowa opracowana z myślą o dorosłych psach małych ras.

Produkty powiązane