VetExpert EasyTab Kulki Mięsne Ułatwiające Podawanie Tabletek

Nowy produkt

VetExpert EasyTab Kulki Mięsne Ułatwiające Podawanie Tabletek - smakowita "mięsolina", w której po rozmiękczeniu można z powodzeniem ukryć tabletkę i podać zwierzęciu w formie smakołyka.

Więcej szczegółów

Brak na stanie. Sprawdź dostępność pod numerem telefonu: 533 370 553

6,99 zł brutto

Opis produktu

VetExpert EasyTab Kulki Mięsne ułatwiające podawanie tabletek to doskonałe rozwiązanie podczas leczenia

Każdemu właścicielowi jednego lub więcej czworonogów zdarzyły się bez wątpienia sytuacje, w których stanął on przed koniecznością zaaplikowania zwierzęciu tabletki. Konieczność ta może być spowodowana nagłą chorobą zwierzęcia, jego gorszym samopoczuciem, przewlekłymi problemami zdrowotnymi, a nawet przymusem pilnego odrobaczenia. W takich sytuacjach psy nie nauczone przyjmowania tabletek oraz takie, które ich po prostu nie lubią nie będą zadowolone z eksperymentów właściciela, próbującego niepostrzeżenie przemycić leki i podać je zwierzęciu. Jest to zadanie trudne i wymagające cierpliwości. Niestety, bardzo łatwo można zrazić psa do farmakoterapii, stosując na przykład podawanie leków na siłę poprzez włożenie ich do pyska psa oczekując, że je połknie. Po takiej interwencji pies może stać się nieufny i reagować niechęcią nie tylko na próby leczenia, ale nawet odrobaczania czy podawania smaczków. Warto zaopatrzyć się w coś, co ułatwi moment przyjmowania tabletki przez zwierzę. Taką propozycją jest VetExpert EasyTab Kulki Mięsne, które ułatwiają przyjmowanie leków przez zwierzęta – nie tylko psy, ale również koty.

VetExpert EasyTab Kulki Mięsne to sposób na podawanie tabletek zarówno psu jak i kotu

Prezentowane kuleczki mięsne stworzone przez markę VetExpert charakteryzują się specyficzną konsystencją plasteliny. Dzięki temu można je dowolnie ugniatać. Sposób użycia kulek jest bardzo prosty. Należy wyjąć kulkę z opakowania i rozmiękczyć w palcach. Po dokładnym rozmiękczeniu należy umieścić w „mięsolinie” tabletkę i owinąć ją tak, by nie była widoczna ani wyczuwalna dla psa. W zależności od wielkości tabletki można użyć jednorazowo jednej mięsnej kulki lub więcej. Kuleczki mają piękny, mięsny zapach i czerwono-brązowy kolor. Do stworzenia kulek wykorzystano mięso z piersi kurczaka. W efekcie kulki są niezwykle smakowite i pachnące, dzięki temu odwracają uwagę psa od tego, co znajduje się w ich środku. Jest to skuteczny sposób na podawanie tabletek zwierzakowi. VetExpert EasyTab Kulki Mięsne umożliwiają podanie leków w formie smaczków, bez zmuszania psa czy kota do łykania niesmacznych tabletek i bez wmuszania ich siłą.

Skład VetExpert EasyTab Kulki Mięsne

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego: piersi z kurczaka, mąka pszenna, sorbitol, glicerol, olej roślinny. Dodatki: E202 sorbinian potasu, sól, E330 kwas cytrynowy, E306 tokoferol, E150d karmel amoniakalno-siarczynowy, aromat. Składniki analityczne: Wilgotność – 26,4%, Białko surowe – 11,2%, Tłuszcz surowy – 6,9%, Popiół surowy – 2,8%, Włókno surowe - <0,2%. Wartość energetyczna: 317 kcal (1326 kJ) / 100g.

Podawanie: Pomiędzy posiłkami. Należy zapewnić stały dostęp do wody pitnej.

Przechowywanie: W suchym, chłodnym miejscu i zamkniętym opakowaniu.

Więcej informacji

Producent:VetExpert
Rodzaj:Kulka mięsna
Opakowanie:Blister
Przeznaczenie:Dla psa, dla kota
Czas realizacji:2 dni robocze

Opinie

Napisz opinię

VetExpert EasyTab Kulki Mięsne Ułatwiające Podawanie Tabletek

VetExpert EasyTab Kulki Mięsne Ułatwiające Podawanie Tabletek

VetExpert EasyTab Kulki Mięsne Ułatwiające Podawanie Tabletek - smakowita "mięsolina", w której po rozmiękczeniu można z powodzeniem ukryć tabletkę i podać zwierzęciu w formie smakołyka.

Produkty powiązane