Dla psów

Podróżowanie z psem i jego bezpieczeństwo

Podróżowanie z psem – pełnia radości!

Wspólne podróże z psem są niewątpliwie jednym z najlepszych pomysłów na aktywne spędzenie wolnego czasu. Wycieczki skutecznie wzmacniają więzi pomiędzy psem i właścicielem dostarczając tym samym moc szczęśliwych chwil dla obojga. Należy jednak pamiętać, że zarówno podczas wycieczek dłuższych jak i tych krótszych należy bezwzględnie pamiętać o bezpieczeństwie, które pozwoli spędzać wolne chwile bez obaw o nieprzyjemne sytuacje. Na przykładzie „Love Krowe -nasze podróże”, zaprezentujemy Wam drodzy czytelnicy smycz Flexi, która pozwoli na pełną kontrolę Pupila niezależnie od panujących warunków.

Podróżowanie z psem
Smycz Flexi jako naturalny wybór dla Twojego Pupila

Tysiące kilometrów świadczą o jakości

Love Krowe w skrócie to On, Ona i Mops, czyli wesoła gromadka wspólnie odkrywająca najciekawsze zakątki świata. Ich ciekawe i nietuzinkowe podróże wraz ze swoim mopsem Toudim są świeżym tchnieniem nowej mocy w dotychczasowy świat turystyki. Love Krowe swymi podróżami oferuje bogactwo historii, zdjęć, ciekawostek, ukazuje proces tresury i wychowania niezwykle aktywnego mopsa, a to wszystko okraszone jest ciekawymi pomysłami na podróże. Dzięki oryginalnem pomysłom i ciekawej formie przedstawianych treści Love Krowe bierze udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów jako przedstawiciel prezentujący uroki Lubelszczyzny.

Podróżowanie z psem
Toudiasz testuje w każdych warunkach

Mops Toudi – surowy tester

Podróżowanie z psem jest jednym z najtrudniejszych testów dla akcesoriów zwierzęcych. Toudi będący wymagającym testerem wszelkich psich ekwipunków jest istnym wulkanem energii stanowiącym idealnym przykład tego jak ważne jest zapewnienie jego bezpieczeństwa. Podczas podróży psy poznają nowe, nieznane dotąd smaki i zapachy, a w połączeniu z wibrującą w psiej głowie euforią i ciekawością związanym z nowym otoczeniem skutkuje to nierzadko chęcią odkrycia wszystkiego przeradzając się w szaleńczą pogoń. Idealnym rozwiązaniem jest smycz Flexi, która oprócz gustownego wyglądu oraz wygodnemu uchwytowi jest niezwykle funkcjonalna i cechuje się imponującą wytrzymałością. Smycz Flexi pozwoli nam na kontrolę naszego czworonożnego Pupila zarówno na spacerach jak i podczas wspólnych wycieczek. Dowodem jakości smyczy Flexi są niezliczone, wspólnie z Toudim przebyte kilometry, które w połączeniu z jego charakterem stanowiły trudny test. Smycz Flexi dostępna jest na naszej stronie, a jeśli zainteresowaliście się podróżami Love Krowe zajrzyjcie na ich profil. Jeśli macie ochotę na podróżowanie z psem, który wykazuje się dużą aktywnością ruchową polecamy zajrzeć do artykułu odnoszącego się do właściwiej diety dla aktywnych czworonogów.